O nas

Kim jesteśmy 

Zdrowy Bidon jest produkowany przez rodzinną czeską firmę R & B Medilek Sp. z o.o., która została założona w Żaclerzu w Czechach w roku 1990. Na początku swojej działalności firma koncentrowała się na produkcji akcesoriów rowerowych i to stało się punktem wyjścia do produkcji bidonów sportowych. 

R&B

Obecnie firma jest jednym z czołowych europejskich producentów bidonów z nadrukami dostosowanymi do różnych klientów, od drużyn sportowych i agencji reklamowych do odbiorców hurtowych za granicą.

W 2009 roku, firma R & B rozpoczęła produkcję wyjątkowego produktu – Zdrowego Bidonu, który jest wykonany ze specjalnego, wysokojakościowego materiału przeznaczonego do farmacji i medycyny, a przynosi wiele korzyści wszystkim klientom. 

 
Zdrowy bidon

Motto 

„Firma musi żyć, oddychać i rozwijać się. Bez wizji, solidnych pracowników i otwarcia na zmiany firma mogłaby już nie istnieć.“

David Tomáš
właściciel firmy
 

Wizja: 

Celem wszystkich pracowników R & B Medilek s.r.o. jest urzeczywistnienie następujących planów:

R & B w 2020 roku - silna firma o zasięgu ogólnoeuropejskim, koncentrująca się na zdrowiu, jakości, innowacyjności, a także dbałości o klienta, któremu zawsze stara się udostępnić produkty lepsze, niż konkurencyjne firmy. Stały nacisk na rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych możliwości.

foto firemni

Ekologia:

"W dzisiejszych czasach, gdy widzimy, jak niekorzystny jest brak szacunku dla środowiska i własnego zdrowia, Zdrowy Bidon pomaga prowadzić zdrowy styl życia i chronić środowisko.“

David Tomáš
właściciel firmy